Countries: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 396: | Line 396: | ||
| North Africa | | North Africa | ||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Western_Sahara Western Sahara] | | [https://en.wikipedia.org/wiki/Western_Sahara Western Sahara] | ||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Akrotiri_and_Dhekelia Akrotiri and Dhekelia] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Bahrain Bahrain] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Cyprus Cyprus] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Egypt Egypt] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Iran Iran] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Iraq Iraq] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Israel Israel] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Jordan Jordan] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Kuwait Kuwait] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Lebanon Lebanon] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Oman Oman] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/State_of_Palestine State of Palestine] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Qatar Qatar] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Saudi_Arabia Saudi Arabia] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Syria Syria] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Turkey Turkey] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/United_Arab_Emirates United Arab Emirates] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Middle_East Middle East] | |||
| Middle East | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Yemen Yemen] | |||
|} | |} |