Countries: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 364: | Line 364: | ||
| South America | | South America | ||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Venezuela Venezuela] | | [https://en.wikipedia.org/wiki/Venezuela Venezuela] | ||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/North_Africa North Africa] | |||
| North Africa | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Algeria Algeria] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/North_Africa North Africa] | |||
| North Africa | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Egypt Egypt] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/North_Africa North Africa] | |||
| North Africa | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Libya Libya] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/North_Africa North Africa] | |||
| North Africa | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Morocco Morocco] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/North_Africa North Africa] | |||
| North Africa | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Tunisia Tunisia] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/North_Africa North Africa] | |||
| North Africa | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Ceuta Ceuta] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/North_Africa North Africa] | |||
| North Africa | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Melilla Melilla] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/North_Africa North Africa] | |||
| North Africa | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Western_Sahara Western Sahara] | |||
|} | |} |