Countries: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 291: | Line 291: | ||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | | [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | ||
| Caribbean | | Caribbean | ||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Collectivity_of_Saint_Martin | | [https://en.wikipedia.org/wiki/Collectivity_of_Saint_Martin Saint Martin] | ||
|- | |- | ||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | | [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | ||
Line 320: | Line 320: | ||
| North America | | North America | ||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Mexico Mexico] | | [https://en.wikipedia.org/wiki/Mexico Mexico] | ||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | |||
| South America | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Argentina Argentina] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | |||
| South America | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Bolivia Bolivia] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | |||
| South America | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Brazil Brazil] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | |||
| South America | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Chile Chile] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | |||
| South America | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Colombia Colombia] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | |||
| South America | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Ecuador Ecuador] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | |||
| South America | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/French_Guiana French Guiana] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | |||
| South America | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Paraguay Paraguay] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | |||
| South America | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Peru Peru] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | |||
| South America | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Uruguay Uruguay] | |||
|- | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Latin_America Latin America] | |||
| South America | |||
| [https://en.wikipedia.org/wiki/Venezuela Venezuela] | |||
|} | |} |